0533 658 62 70 - 0212 634 71 11
Garanti & İade
Garanti & İade
 • ÜRÜN GARANTİSİ

   

   

  www.toptangiyimal.com  sitemizde anlaşmalı butiklerimizden satılan ürünlerde markaların kendi iade koşulları geçerlidir. Tarafınıza gönderdiğimiz satış faturası aynı zamanda garanti belgesi yerine geçmektedir. Faturanızın bir kopyasını garanti süresi dolana kadar saklamanızı tavsiye ederiz.

   

   

  TESLİM ŞARTLARI

   

   

  Siparişiniz size teslim edilme aşamasında kargo yetkilisinin yanında ürününüzün eksiksiz ve hasarsız olduğunu kontrol ediniz. Siparişinizde eksik veya hasar olması durumunda kargo yetkilisinden tutanak tutulmasını isteyerek siparişi teslim almamanızı rica ederiz.

   

   

  Ürününüzü teslim aldıktan sonra eksiksiz ve hasarsız olarak teslim aldığınız varsayılır.

   

   

  Müşteri, ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

   

   

  ÜRÜN DEĞİŞTİRME ŞARTLARI

   

   

  www.toptangiyimal.com  Sitemizde yer alan ürünler, ilgili kampanya döneminde sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan, ürün niteliği ne olursa olsun değişim yapılamamaktadır. Ancak ürünü teslim aldığınız andan itibaren aşağıda belirtilen iade şartları ile ürününüzü iade edebilirsiniz.

   

   

  İADE ŞARTLARI

   

   

  Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra çıkan herhangi bir problemden dolayı iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şunlardır:

   

   

  İade edilmek istenen ürün için her durumda, sipariş ile gönderilen mesafeli satış sözleşmesinin arkasında bulunan 

  iade formunu eksiz olarak doldurarak ürün ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

   

   

  Sipariş durdurularak iade edilmek istenen ürünün kargoya verilmiş olması durumunda, iade işleminin başlatılabilmesi için siparişin elinize ulaşması gerekmektedir. Sipariş elinize ulaştıktan sonra 7 gün içersinde aşağıdaki adımlar izlenilerek ürününüzü iade edebilirsiniz.

   

   

  1- 7 (Yedi) iş günü içinde bize haber verin ve ürünü bize gönderin

   

   

   

  1. a) Siparişinizi teslim aldığınız günü takip eden 7 ( yedi ) iş günü içerisinde info@ucuzgiyin.com ‘a

  ürünün sipariş numarası ile birlikte iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi ileten bir mail atmanız ve ürünü 

  anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile ödemeli olarak Ucuz Giyin ‘ a geri göndermelisiniz.

   

  1. b) Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, “Ürünün birim fiyatı + Kdv “ şeklinde kesilmiş bir “ İADE FATURASI” ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. 

   

  1. c) İade talebiniz bize ulaştığında incelenir ve size bir onay e-mail gönderilir.

   

  1. d) Kusurlu olduğu bildirilerek iade edilmek istenen ürünler, öncelikli olarak Ucuz Giyin kalite kontrol ekibi tarafından kontrol edilir. Kullanıcı hatası tespit edilmesi durumunda ürün yetkili marka veya tedarikçi firmaya teste gönderilir. İade onayı bu süreç sonrası verilir. İnceleme süreci tedarikçi firmaya bağlı olduğundan iadenin gerçekleşeceği zaman dilimi ile ilgili net bir süre veremiyoruz. Alıcının hatalı ürün kullanımı tespit edilmesi durumunda ürün faturası ile birlikte ödemeli olarak alıcıya geri gönderilir.

   

  1. e) Alıcının ürünü keyfi iade etmek istemesi durumunda ürün bedeli alıcıya ödenir. Kargo ücreti alıcıdan tahsil edilecektir. 

   

  1. f) Ürün İade edilirken dikkat edilmesi gerek hususlar: 

  - Tekrar satılabilir olma durumu bozulmamalı

  - Orijinal faturası 

  - Orijinal kutusu

  - Varsa aksesuarlar ve hediyeleri

   

  1. g) Tüketici kanununa göre , “ Sebep Göstermeden Cayma Hakkı “ ürünü teslim aldığınız ilk 7 gün içersinde geçerlidir. 7 ( yedi ) iş gününü aşan iade bildirimleri kabul edilmez. 

   

  2- Kusurlu gönderilmiş ürün iadesi

   

  Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadeleri anlaşmalı olan kargo şirketi ile karşı ödemeli olarak, yukarıda belirtilmiş olan adımlar izlenilerek 15 gün içersinde yapabilirsiniz. Şikayetiniz tedarikçi firmaya iletilerek inceleme süreci başlatılır.

  Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa, ürün bedeli kargo ücreti dahil tarafınıza geri ödenecektir.

   

  3- Yanlış gönderilmiş ürün iadesi

   

  Tarafımızca yanlış gönderilen ürünlerinizi 7 gün içersinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile ödemeli olarak,

  Yukarıda belirtilmiş olan adımlar izlenerek gönderebilirsiniz. Ürün bedeli kargo ücreti dahil tarafınıza geri ödenecektir.

   

   

  4- İade kapsamı dışındaki ürünler 

   

  1. a) Tek kullanımlık ürünler, Kopyalanabilir ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

   

  1. b) Bayram, yılbaşı, anneler günü gibi özel günlere yönelik olarak hazırlanan ve satışa sunulan ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

   

  1. c) Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 

   

   

  5- Tekstil ürünleri için iade şartları

   

  Her türlü Tekstil ürünlerinin, vb. ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş oldukları halde iadeleri kabul edilebilir. 

   

   

   

  6- İadeniz onaylandıktan sonra 

   

  İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesi yapılmaktadır. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödenmektedir.

   

  Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması, bankanızın kurallarına göre değişmektedir ve ortalama iki, üç hafta sürebilmektedir. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreç ucuzgiyin.com ’ un sorumluluğunda değildir. Bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

   

  www.toptangiyimal.com  

  Kazançlı alışverişler dileriz

   

Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git